top of page

HİKAYEMİZ

JAMEL

JAMEL

JAMEL’in hikayesi anne ve iki kızından oluşan 3 kadın girişimcinin hayal ettiği takıları kendilerine yapmaları ile başlamıştır. Yaptıkları takılar fazlasıyla dikkat çekmeye başladıktan ve gelen taleplerden sonra 2021 yılında JAMEL Accessories’ı kurarak markalaşma yolunda ilk adımlar atılmıştır.

Kendine has çizgisiyle dikkat çeken ürünlerin her biri özenle, tamamen doğal malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. %100 el yapımı olan JAMEL aksesuarları bohem ve şıklığı bir arada yansıtmakta, stil, zevk ve vizyon sahibi kadınların üzerinde hayat bulmaktadır.

 

“Taşıdığınız takılar modunuzu değiştirebilen ve enerjileriyle sizi etkileyebilen aksesuarlardır” fikri ile yola çıkan JAMEL, takıların, bir kadının en önemli tamamlayıcıları olup doğru seçimleri ile fark yaratabileceğine inanır.

JAMEL Dünyanın farklı adalarından gelen doğal malzemeler kullanarak el işçiliği ile üretilen 2021 yaz sezonu koleksiyonunu bu 3 girişimci kadının dikkat çeken zevki, tasarımları ve enerjileri ile, huzurlarınıza sunmaktan mutluluk duyar.

Umarız hayatınıza küçük bir renk de biz katarız.

JAMEL

Jamel-01.png
bottom of page